Quantcast

Mysia Nora w Kołobrzegu

Mysia Nora w Kołobrzegu


Ponad 500 myszy w jednym miejscu? Tak! Jedyne takie miejsce na świecie znajduje się w Kołobrzegu przy ulicy Morskiej 2.

Atrakcja otwarta jest przez cały rok. W kilku tematycznych pomieszczeniach znajduje się ponad 500 myszy różnych gatunków - białe, łaciate, brązowe, rasowe, z zakręconymi włosami, ASTREX – „mysie owieczki”, berberyjskie, bezwłose czy najmniejsze na świecie myszy pigmejskie. Jak zapewniają właściciele 99% z nich zostało uratowanych przed zjedzeniem przez węża, kota lub z eksperymentów laboratoryjnych.

Atrakcje można zwiedzać bez pośpiechu. Żywe zwierzęta bawią się w swoich „domkach”. Nie ma scenariuszy. Każde wejście jest inne. Dla dorosłych przygotowane zostały tabliczki informacyjne opisujące oglądane myszy. Dla dzieci to żywa lekcja biologii, a każdy wie, że najlepiej zapamiętujemy rzeczy które widzimy, słyszymy i możemy w ciekawy sposób poznawać.

lokalizacja Miasta Myszy https://goo.gl/maps/pSq59VRP3VZcF1Hr7

CENNIK (grudzień 2022)

  • Bilet normalny: 17 zł /osoba
  • Bilet ulgowy: 15 zł/ osoba (dzieci do lat 15)
  • Bilet rodzinny: 15 zł/ osoba (bilet przeznaczony dla osób przynajmniej z jednym dzieckiem, które nie ukończyło 15 roku życia. Max. 4 osoby)
  • Bilet grupowy: 13 zł/ osoba (bilet dla grupy powyżej 15 osób, które nie ukończyły 15 roku życia)
  • Bilet dla dzieci, które nie ukończyły 3 roku życia (dotyczy tylko klientów indywidualnych): GRATIS

Czas wizyty w Mieście Myszy zależy wyłącznie od Państwa, zachęcamy do powolnego zwiedzania i obserwacji życia myszek.Rezerwacja apartamentu